Як приготувати креветки на грилі ?

Як підготувати креветки для смаження на грилі. Способи приготування маринаду для креветок. Популярні рецепти креветок на грилі.

Стереотип про грилі, як нескладний спосіб приготування смачної та корисної їжі, недалеко від істини. І для цього зовсім необов'язково виїжджати на пікнік, у домашніх умовах готувати навіть швидше та простіше. І однією з найкращих страв, які можна посмажити на грилі , є креветки. Ці солодкуваті морепродукти, запечені на грилі, вийдуть в міру соковитими і пряними, причому аромат можна зберегти оригінальний, а можна додати власні нотки, залежно від особистих смакових уподобань.

Кілька корисних порад

Щоб приготувати гриль креветки (незалежно від способу обробки) в домашніх умовах, краще вибирати великих представників ракоподібних. Бажано позбутися кишки та голови, причому зробити це можна до або після готування.

Маринування – етап необов'язковий, але якщо ви хочете покращити смак страви, надати йому делікатної пікантності, зробити більш ароматним або гострим, можна використовувати маринад оригінальної рецептури з додаванням невеликої кількості улюблених спецій. Основу такого розсолу становить суміш солі і перцю, часто до води додають лимонний сік.

Спосіб приготування особливої ролі не відіграє (з погляду смакових характеристик готової страви), хоча специфіка смаження відрізнятиметься – на мангалі алгоритм один, на електрогрилі – інший, у духовці – третій.

На природі, звичайно, краще підрум'янювати креветки, посаджені на шпажки, якщо великі ракоподібні – то можна їх розмістити і на решітці. Час приготування залежить в основному від розміру креветок, які можуть змінюватись у досить широких межах від 2 до 40 сантиметрів. Серед інших чинників – стан напівфабрикату (заморожений чи свіжий). Зазвичай достатньо 6-10 хвилин, щоб делікатесна закуска набула потрібного ступеня готовності.