Як приготувати шашлик із тунця на мангалі

Якщо вам набридли шашлики зі свинини та курки, то ця стаття для вас. У ній буде розказано, як приготувати смачний шашлик із тунця на мангалі. Як правильно вибрати, підготувати та замаринувати цю рибу.

Тунець – це риба сімейства скумбрієвих, м'ясо якої дуже поживне та корисне. Тому в неї чимало поціновувачів. Якщо ви ставитеся до них, пропонуємо вам приготувати шашлик з цього продукту на мангалі.

Тунець надає позитивний вплив на нервову та травну системи, регулює рівень цукру в крові та має антиоксидантні властивості, зміцнює кістки та підвищує імунітет. Його м'ясо містить багато вітамінів, мікроелементів (кальцій, залізо, фосфор, йод та ін.) та амінокислот, а тому є дуже корисним. Також він не дуже калорійний, що приваблює прихильників ЗОЖ та людей із надмірною вагою – у ньому всього 130-140 калорій.

У статті ми розкриємо секрети того, як правильно вибрати, підготувати, замаринувати та посмажити рибу. Спробуйте приготувати за одним із представлених рецептів, і ви не захочете пробувати готувати інший шашлик.