Як приготувати коропа на грилі ?

Покроково про те, як приготувати коропа на грилі. Як правильно вибрати рибу та підготувати. Секрети легкого та швидкого очищення від луски. Способи приготування. Докладні та популярні рецепти коропа гриль.

Риба на грилі – це надзвичайно смачна, а також корисна страва. І не важливо, чи буде ця риба річкова, чи морська.

Короп має особливі смакові якості, які високо цінують у різних країнах світу. Цю рибку включили до свого раціону ще за часів середньовіччя.

Карпи недорогі, але корисні та смачні. Головне – правильно їх приготувати. Якщо є гриль, завдання помітно спрощується.

Як вибрати рибу

Якщо вас цікавить короп на грилі, який буде ароматним, вишуканим і зможе порадувати смакові рецептори, то почніть з вибору свіжої риби.

Оскільки короп водиться у прісній воді, широко поширений у річках та озерах, то знайти його у свіжому вигляді у більшості регіонів Росії та країн СНД — не проблема. Але іноді залишається лише варіант із замороженою рибою.

Вибираючи свіжі тушки, потрібно дивитися на такі особливості:

  • Стан очей. Жодного помутніння. Тільки світлі та прозорі очі.
  • Зябра. На свіжу рибу вказують яскраво-червоні зябра. Краще не брати коропа, що продається без голови. Є можливість, що так продавець приховує його свіжість.
  • Луска. Тільки гладка та з характерним блиском. Не повинно бути помутнінь та пошкоджень. Інакше це характерна ознака поганої риби.
  • Аромати. Свіжий короп пахне приємно, але не яскраво. Запах аміаку говорить про зіпсовану тушку.

Найсмачнішими виходять коропи на грилі, виготовлені зі свіжої риби.

Але іноді обставини сильніші. І тоді є варіант купити лише заморожену рибу. Тут є свої правила вибору:

  • Стан очей. Якщо у замороженого коропа виразно видно темні очі, то брати таку рибу не можна. Подібний стан вказує на неодноразове розморожування.
  • Зябра. У морозиві стані повинні залишатися червоними або рожевими. Якщо вони сірі чи зелені, то купувати не можна. Це вже зіпсована риба.
  • Поверхня. Гладка, рівна, без вм'ятин і западин. Якщо риба нерівна і з дефектами, її раніше розморожували. Можливо, неодноразово.

Ці правила допоможуть купити свіжу та якісну рибу, яку сміливо можна готувати на грилі.