Як приготувати котлети на грилі ?

Які котлети смачніші та корисніші: приготовлені на грилі або смажені на сковороді. Які інгредієнти потрібні для приготування котлет на електрогрилі. Популярні рецепти котлет на грилі.

Для більшості домогосподарок така популярна домашня страва, як котлети, міцно асоціюється зі сковородою. Але, виявляється, існує чимало рецептів, що дозволяють приготувати їх на грилі, і такі котлети за смаковими якостями будуть нітрохи не гірші за традиційні .

Зрозуміло , смажити на грилі можна не тільки на природі, а й у домашніх умовах – у духовці, що оснащена відповідною функцією, на спеціальній сковороді, що має ребристе дно, або в електрогрилі, що дозволяє спростити процес приготування.

Користь та енергетична цінність котлет, прожарених на грилі

Яке м'ясо використовувати для котлет, особливого значення не має – у кожного свої смакові уподобання. Одним подобається дієтичне м'ясо з низькокалорійних курячих биточків, іншим – яловичина чи свинина. У будь-якому випадку котлети на грилі вийдуть ніжними та соковитими . Головне – дотримуватися правильної технології обсмажування, багато в чому це залежить від того, який спосіб обсмажування ви використовуватимете.

Зазвичай котлетний фарш з курки розбавляють салом, щоб блюдо вийшло м'яким та повітряним. Калорійність таких котлет – близько 175 ккал. Та ж страва, приготовлена зі свинячої вирізки, матиме ароматний аромат і міститиме 194 ккал. Любителі котлет із яловичого фаршу можуть розраховувати на середній показник калорійності – 185 ккал.

Але оскільки рослинної олії для приготування використовується набагато менше, ніж при смаженні на сковороді, котлети на грилі завжди будуть кориснішими, і це вагомий аргумент для багатьох сімей, які дбають про своє здоров'я.