Як приготувати шашлик з яловичого серця

Приготуйте шашлик із яловичого серця на мангалі. Спробуйте прості рецепти з доступних інгредієнтів для шашлику з яловичого серця, щоб було смачно та корисно.

У Південній Америці користуються популярністю смажені на вогні субпродукти. Якщо ви хочете здивувати гостей, спробуйте шашлик із яловичого серця. Він відрізняється від м'ясного не лише смаком, а й способом приготування. Це недорога і корисна страва, а інгредієнти доступні в найближчому супермаркеті .

Де купити яловиче серце і як його вибрати

Засновник Російського Товариства Барбекю Артем Енгоян радить купувати непромите охолоджене серце з видимими кров'яними згустками, так воно краще зберігається. У субпродуктах багато вологи, тому після розморожування вони стають пухкими та жорсткими. Термін придатності серця — дві доби. Тому його часто продають морозивом, щоби збільшити час реалізації.

Нормальне яловиче серце темно-коричневого кольору, без нальоту та плям, при натисканні відразу відновлює форму. Шеф-кухар Сергій Михайлов в інтерв'ю «Росбалт» рекомендує не купувати яловиче серце на ринку, бо його обробляють для кращого вигляду. Виберіть продукт у вакуумній упаковці. Якщо при нахилі пакета в кутку не накопичується рідина, купуйте сміливо.