Як приготувати рибу голець на мангалі та правильно замаринувати його для цього

Сьогодні ви дізнаєтесь про секрети приготування гольця на мангалі. Ми розповімо, як вибрати рибу, як її правильно замаринувати та приготувати.

В даний час багато хто цінує здоровий спосіб життя, тому особливо важливо правильно харчуватися. Збалансовану корисну страву можна приготувати і на мангалі, головне вибрати правильні продукти. Одним із таких продуктів можна вважати хижу рибу голець. Сьогодні ви дізнаєтесь, як правильно її приготувати на мангалі.

Що потрібно знати, щоб правильно вибрати продукти

Риба голець – хижак сімейства лососевих. Середовище її існування впливає забарвлення цього виду.

Голець під час нересту пливе до прісноводних річок, потім повертається в море. Залежно від таких переміщень змінюється забарвлення хижака: від темно-бурих тонів до світло-сірих, маленькі круглі плями з боків теж змінюють свій колір.

Найкраще купувати свіжовиловлену живу рибу. Якщо ж такої можливості немає, тоді слід уважно вибирати морозиво. Насамперед звернути увагу на очі, які не повинні бути каламутними, втиснутими або виваленими.

Добре заморожена риба не повинна бути покрита льодом і мати зайві не рівномірні плями на тушці. На гольці майже немає луски, лише трохи на боках.

Для приготування на мангалі можна купувати рибу будь-якого розміру. Залежно від чого готувати її цілою або розрізати на рівномірні шматки.