Як приготувати гарбуз на грилі ?

Калорійність , корисні властивості гарбуза, запеченого на грилі. Особливості приготування гарбуза на грилі. Популярні рецепти приготування гарбуза на грилі.

Існує думка, що страви з сирого гарбуза є прісними і тому не дуже смачними. Почасти це справді так, але якщо приготувати цей овоч на грилі, ви отримаєте справжній делікатес.

А оскільки при такому способі готування використовується мінімальна кількість жиру, запечений гарбуз буде ще й дуже корисним. Використання правильного маринаду зробить її соковитою та ароматною, а готувати можна не тільки на відкритому вогні, але й у домашніх умовах – на електрогрилі, сковороді з рифленим дном або духовці.

Корисні властивості

Гарбуз – не настільки поширений овоч, як ті ж томати, цибуля або морква, але рецептів на основі неї відомо чимало – саме тому, що власний смак ближче до нейтрального. Особливо популярними вважаються рецепти гарбуза, запеченого на грилі. Не тільки через те, що при такому способі готування використовують різноманітні маринади та соуси, а також фарширують овоч. Справа в тому, що запікання без жиру дозволяє зберегти вітаміни та мінерали, що містяться в сирому продукті, який багатий магнієм, кальцієм, міддю, кобальтом, кремнієм та деякими іншими мікроелементами. Є тут і вітамінний комплекс (С, Е, РР, В1/В2).

Калорійність 100 г гарбуза, засмаженого на грилі, – 50-70 ккал, що дозволяє говорити про такий продукт, як про дієтичний. Овочі рекомендується вживати людям, які страждають на серцево-судинні патології, захворювання ШКТ.