Як приготувати шаурму з картоплею будинку – покрокова інструкція

Приготування шаурми з картоплею в домашніх умовах: інгредієнти, калорійність, покроковий рецепт та корисні дрібниці.

Шаурма або шаверма прийшла до нас з близькосхідної кухні, представляє собою м'ясну начинку і салат їх свіжих овочів, покладених пошарово в порожнистий коржик під назвою «піта» або загорнутих в лист тонкого лаваша. Стародавніх традиційних рецептів шаурми з додаванням картоплі не збереглося, доки бути їх не могло, картоплю на сході почали обробляти відносно недавно.

Але сучасна кухня любить пробувати все нове і незвичайне, так що в наш час шаурма з картоплею не виглядає чимось незвичайним і її можна приготувати в домашніх умовах.

Опис приготування

Рецептів багато, можна готувати шаурму як з картоплею фрі, так і просто обсмажити картоплю на сковорідці або запекти картопляні брусочки в духовці.

Принцип приготування шаурми:

  • Все готується окремо: м'ясна начинка, картопля, салат та соус.
  • Всі компоненти окремо укладаються шарами в порожнисту булочку або на лаваш, присмачуються соусом. Лаваш згортається в конверт і обсмажується на сковороді або грилі.

Страва виходить дуже ситна і корисна, оскільки містить м'ясо, хліб та овочі, це визнають навіть медики. Але зловживати їм не варто, калорійність шаурми, особливо з картоплею, дуже висока. Скільки калорій міститься в одній порції? Дуже багато, в 100 г рамах близько 200 калорій, а цілій шаурмі — вже 800. Тож одна така шаверма замінює собою повноцінний обід.