Як приготувати шаурму різними способами

Готуємо соковиту, смачну та корисну шаурму в домашніх умовах. Розбираємося з начинкою, як і на чому можна приготувати страву, а також обговорюємо чим корисна домашня шаурма.

Завдяки електрогрилю на нашому столі з'являються різноманітні смачні, соковиті та апетитні страви гриль. Одна з таких — східна страва під назвою «шаурма», яка як «вулична» їжа майже відсунула на бік бургери, сосиски в тісті, пиріжки, чебуреки. Шаурму їдять руками, для неї не потрібні тарілки, виделки чи ножі. І вона зручна тим, що можна їсти на ходу.

Однак навіщо купувати шаурму на вулиці, якщо її можна приготувати в домашніх умовах. Причому з тих продуктів, що є вдома і вселяють довіру. Цю страву готують із різних видів м'яса — індичатина, баранина, телятина, курятину, свинину. Для приготування шаурми не потрібно дотримуватися чіткого рецепту. Тут головне — орієнтуватися на уяву і продукти, що є в холодильнику.

Сьогодні ми з вами обговоримо, як приготувати домашню шаурму з куркою на грилі. Цей варіант дуже легко приготувати, особливо якщо гості на порозі. Усього потрібні вірменський лаваш, куряче м'ясо і двадцять хвилин. Зате результат перевершить усі очікування, а гості залишаться задоволеними та ситими. А ось одного разу скуштувавши шаурму на грилі, ви вже точно не захочете купити її на вулиці, адже всі інгредієнти можна легко знайти в холодильнику.