Як приготувати курку

Як підготувати курку до запікання на грилі. Рецепти маринадів для курки. Приготування курки на грилі: в духовці, мікрохвильовій печі, мультиварці, електрогрилі.

Хоча під терміном гриль мають на увазі спосіб приготування м'ясних та овочевих страв, курка-гриль вже досить давно стала називним ім'ям. Ця універсальна страва вважається однаково затребуваною і у звичайному раціоні, і на святковому столі. В останньому випадку гуляння рідко коли обходиться без засмаженої цілком або порційними шматочками курки. Досить часто вона буває ключовою стравою, яка не залишає жодного шансу іншим стравам.

Як замаринувати курку, призначену для гриля

Як мінімум 50% успіху готової страви залежить від використання правильного маринаду – з його допомогою м'ясу птиці можна надати необхідний аромат, зробити його ніжнішим, згладити природні вади. Словом, приготувати страву, яка повною мірою заслуговує на епітет «пальчики оближеш».

Загальні правила маринування досить прості – для цього використовують будь-який неметалічний посуд, практично обов'язковим компонентом маринаду є рослинна олія, курка повинна витримуватися в розсолі не менше 4 годин, переважний час маринування – добу.