Як зробити ковбасу з кролика в домашніх умовах

Покроковий рецепт приготування домашньої ковбаси із м'яса кролика. Смачна дієтична страва не тільки для любителів здорового харчування, але і для гурманів.

«Кролики — це не тільки цінне хутро, а й 3-4 кілограми дієтичного м'яса, що легко засвоюється». Ці слова відомих наприкінці 80-х років гумористів стали крилатим виразом. І це правда. Адже недарма одним із перших прикормів для маленьких дітей є саме м'ясо кролика. Але не лише дітям корисний цей продукт. Останнім часом гастрономічні модники називають кролятину найоптимальнішим поєднанням користь – ціна – смакові якості.

Цей продукт іноді порівнюють з курятиною, але смак кролячого м'яса набагато ніжніший і вишуканіший. А його мінеральний та вітамінний склад незрівнянний з жодним з інших. У кролятині міститься вітамінів В6, В12, РР значно більше, ніж у яловичині. Багато в ньому заліза, фосфору, кобальту, марганцю, фтору, калію. У 100 грамах кролятини від 173 до 185 калорій. Все це говорить про те, що цей продукт є дієтичним.

Однак, м'ясо кролика потрібно вміти готувати, щоб оцінити всі його переваги. Існує безліч кулінарних рецептів страв із кролятиною. Яку із страв оцінять справжні гурмани – питання відкрите. Але дуже практично мати вдома у холодильнику ароматну, ніжну, апетитну ковбаску з м'яса кролика, приготовлену своїми руками.