Як зробити сушену соєву спаржу і що можна приготувати з нею

Що таке соєва спаржа, як її роблять та сушать. Що можна приготувати на основі сушеної соєвої спаржі. Користь та шкода, калорійність та енергетична цінність. Покрокові популярні рецепти для приготування своїми руками.

Соєва спаржа є досить унікальним продуктом, який одержують на основі перероблених соєвих бобів. В основі лежить так зване соєве молоко.

Спаржа характеризується високим вмістом білка. Набула широкого поширення у Східних країнах. Але останнім часом стає все більш затребуваною і в нас. Слід розібратися в тому, що таке соєва спаржа, як її отримують, в чому користь і шкода, а також як вона може застосовуватися в кулінарії.

Що це таке

Вже сама назва підказує відповідь на питання про те, з чого роблять ту саму соєву спаржу. Це соєві боби. Сама назва «соєва спаржа» застосовується переважно у країнах колишнього СРСР. Широко використовується з кінця 90-х років і пояснюється візуальним схожістю з рослиною спаржа. А ось у Китаї цей продукт зазвичай називають фучжу та фупі. У Японії це юка.

Роблять соєву спаржу із соєвих вирощених бобів. Вони подрібнюються, проварюються, що дозволяє отримати молоко. Готову рідину кип'ятять. Це дозволяє отримати досить щільну піну. Такий ефект обумовлений згортанням білка. Цю піну збирають і сушать .