Як завялити мінтай в домашніх умовах

Правильно зав'ялити мінтай в домашніх умовах не складе труднощів, якщо використовувати перевірені рецепти. Рецепти відрізняють способи сушіння та час приготування. Достатньо правильно використовувати інструкції, щоб поставити на стіл смачну закуску.

В'ялений мінтай, приготований у домашніх умовах, стане чудовою заміною закусці, виробленої промисловим способом. Відчутна різниця буде не тільки в ціні, але і як, оскільки з'явиться гарантія без будь-якої хімії, яку використовують для тривалого зберігання. Краще почати засолювання за кілька днів до посиденьок, щоб на столі стояв свіжий та ароматний продукт.

Основні характеристики мінтаю

Бурштинову соломку готують із морської риби, що досягла 4-5-ти років і не перевищує розмірів 25 см. Саме в цьому віці м'ясо без вираженого присмаку, різкого запаху, а тушки досягають потрібної величини. Калорійність в'яленого мінтаю не перевищує 127 ккал. При цьому у складі відсутні вуглеводи, а склад насичений білками (понад 26 г).

Щоб снеки рівномірно просолилися та пройшли процес сушіння, для в'ялення беруть філе з хребта, яке нарізають однаковими брусками. Крім солі, для приготування використовують цукор, перець чи улюблені приправи. На виході продукт повинен придбати гарний янтарний колір , бути помірно вологим.