Як вялити щуку в домашніх умовах

Рецепти в'яленої щуки в домашніх умовах сухим посолом: поради для зимового та літнього періодів. Як скористатися духовкою та електросушаркою, щоб прискорити процес. Методи зберігання.

В'ялена щука – популярний делікатес, який хоч раз у житті намагався готувати кожен рибалка. Це, звичайно, пов'язано з популярністю цього виду річкової риби, вона мешкає у різних широтах країни. Є невеликі відмінності підготовки тушок, посолу та сушіння від інших особин. Тому спочатку краще вивчити всі нюанси, щоб не лише насолодитися смаком, а й убезпечити здоров'я.

Користь та шкода

Як і багато видів риб, щуку в'ялену, чия калорійність становить у готовому вигляді 241 ккал на 100 г, необхідно включати до свого раціону харчування. Вона містить велику кількість легкозасвоюваного білка.

Користь та шкода в'яленої щуки:

  • Мікроелементи, що входять до складу м'яса, здатні нормалізувати ритмічність серцевих скорочень.
  • Вживання делікатесу в помірній кількості тонізує нервову систему.
  • Щука містить природні антисептики, які ведуть боротьбу з різними інфекціями.
  • Білок корисний травленню, полегшуючи перетравлення їжі.

Важливо! Практично будь-яка річкова риба заражена гельмінтами. Процес в'ялення не передбачає термічну обробку, здатну з ними боротися. Тому тушки перед приготуванням обов'язково потрібно потримати у морозильнику не менше 3-4 днів, щоб убити яйця.

У в'яленої щуки є і ряд протипоказань, більшість з яких пов'язані з великою кількістю солі, що міститься в продукті.