Як завялити качку в домашніх умовах

Як зав'ялити качку цілком і окремо грудку по-татарськи, в апельсиновому соку, з лимонною цедрою та м'ятою. Правила вибору, підготовки тушки та харчова цінність готового делікатесу.

Часто національні страви різних народів, потрапляючи на столи в інших регіонах, набувають великої популярності. В'ялена качка за старовинним татарським рецептом стала делікатесом. Її часто готують до новорічного столу, намагаючись порадувати рідних та гостей. Якщо вирішили скористатися рецептом, необхідно дотримуватися всіх правил, починаючи з вибору тушки.

Загальна інформація

Перш ніж приступати до приготування делікатесу, потрібно дізнатися про загальні принципи того, як у домашніх умовах в'ялити качку.

Коротко про сам процес:

  • Спочатку потрібно якісно посолити тушку цілком або тільки грудку.
  • Коли м'ясо втратить не менше 15% вологи, стане пружним, його потрібно натерти спеціями, якщо вони передбачені рецептом.
  • Процес сушіння проводять тільки в приміщенні, що провітрюється, в холодильнику або, щоб швидше пройшов процес, в духовці. Для останнього способу підходить лише грудка.

Час, витрачений на приготування, може відрізнятися і залежить від розміру качки, грудки, жирності м'яса та умов сушіння.

Рада! Дикий птах має сильний специфічний запах і часто заражений гельмінтами. Позбутися цього можна просто вимочивши вже тривожну тушку в підкисленій воді. Деякі господині маринують м'ясо у коньяку чи горілці.