Як закоптити зливу в домашніх умовах

Корисні властивості чорносливу. Як висушити його на сонці чи в духовці. Як зробити копчену сливу в сушарці та коптильні. Особливості зберігання.

Чорнослив є одним із найбільш затребуваних ласощів, які тільки можна створити зі свіжих фруктів та плодів. Крім смакових якостей, в ньому міститься велика кількість різноманітних мікроелементів, а також вітамінів А, В, Е і С. Подивимося, як швидко і якісно зробити його копченим для зберігання тривалий час.

Корисний чорнослив

Копчення сливи в домашніх умовах дозволяє своїми силами зробити смачні ласощі, які до того ж дуже корисні для здоров'я. Воно як зміцнює імунну систему, а й позитивно позначається роботі серця, поліпшує зір. У цьому плоді високий вміст глюкози та фруктози.

Вони багаті на глюкозу і сахарозу, містить багато заліза.

Просушування сливи на сонці

Збирати зливу можна різними способами. Навіть якщо немає коптильного апарату, можна зробити смачну страву, якою так зручно ласувати зимовими місяцями. Найпростіший і безкоштовний спосіб полягає в тому, що вона сушиться просто неба в прямих сонячних променях . Це дуже зручно тим, хто має дачну ділянку або власний сад.

Для того щоб плоди почали визрівати, нам потрібно буде обзавестися дерев'яними листами та марлею. Фрукти вимиваються, їх відбираються підгнилими, після чого нарізуються половинками. Далі з них витягуються кісточки, а сливи кладуться на листок зрізом нагору. Потрібно забезпечити їм можливість якісно зав'ялитися, тому їх не потрібно укладати впритул один до одного.

Викладати їх для сушіння слід у спекотні сонячні дні. Зверху плоди обов'язково накриваються марлею. На ніч вони забираються в приміщення, а вранці знову розміщуються на сонці. Так роблять упродовж 7 днів. Половинки необхідно перевертати, щоб вони готувалися рівномірно .