Як зробити байтси в домашніх умовах

Як легко приготувати найсмачніші байтси від KFC у домашніх умовах. Рецепт приготування страви з ресторанного меню.

Багато хто з нас, скуштувавши в кафе чи ресторані смачну страву, хочуть потім приготувати її вдома. Це дешевше, цікавіше та й ходити нікуди не треба. Одним із ласощів, що підкорили серця мільйонів, є соковиті байтси, що тануть у роті від KFC. Вони сподобаються практично кожному, хто хоч раз спробує їх, і ви легко зможете здивувати близьких, приготувавши фірмову страву знаменитої мережі ресторанів власноруч.

Опис приготування

Вигадали рецепт і першими почали готувати страву в мережі ресторанів Kentucky Fried Chicken, причому відома широкому загалу і користується популярністю закуска вже не перший десяток років. На випадок, якщо ви не знаєте, що таке, пояснимо. Байтси KFC – соковиті гострі шматочки з курячого м'яса, найчастіше грудки, обсмажені в паніровці з використанням спецій, що забезпечує ароматній курочці хрумку золоту скоринку.

Байтси нескладно приготувати і вдома, для цього потрібно куряче філе, яйце, борошно, молоко, сіль та спеції, а також олію для фритюру. Якщо готувати згідно рецепту, у вас вийдуть смачні стрипси, що тануть у роті, як з KFC, а підкреслити смак страви допоможе підходящий соус, наприклад, сирний.