Як коптити яловичину в домашніх умовах

Гаряче та холодне копчення яловичини в домашніх умовах. Як правильно підготувати м'ясо до процесу копчення та закоптити. Прийоми, які дозволяють приготувати смачний продукт. Користь та шкода копченої яловичини.

Процедура обробки яловичини деревним димом дозволяє зробити зі звичайного м'яса найсмачніший делікатес і принагідно значно продовжити термін зберігання продукту. Багато хто ставиться з недовірою до копчених продуктів на прилавках магазинів, і не дарма, оскільки не завжди у продажу можна зустріти якісну продукцію. Коптити ж яловичину можна і в домашніх умовах, отримуючи при цьому смачний продукт, а заразом і впевненість у його якості.

Чи можна коптити яловичину

Свинину або курятину натурального копчення в асортименті представлених на прилавках торгових точок можна зустріти в рази частіше, ніж яловичину. Це зрозуміло, оскільки вся справа у попиті на ті чи інші продукти. Яловичина є досить специфічним м'ясним продуктом, адже навіть парне м'ясо буде пружним і жорстким, що не сприяє його популярності серед споживачів. Але якщо яловичину правильно приготувати, у тому числі закоптити, вона буде соковитою та ніжною.

Зовнішній вигляд копченої яловичини

М'ясо відмінно підходить для копчення холодним, а також гарячим та напівгарячим способами, при цьому необхідно подбати про підготовку та засолювання м'яса перед копченням. Так, якщо точно дотримуватися рекомендацій, у результаті ви отримаєте чудовий смачний і ароматний делікатес.