Як приготувати шашлик із білого амура

Нюанси того, як приготувати шашлик із білого амура смачно та правильно. Що то за риба. Як правильно вибрати та підготувати амура для шашлику. Використовувані компоненти для маринування та секрети смачного приготування. Декілька рецептів для шашлику на основі білого амура.

Білий амур – це трофейна риба, зловити яку будь-якого рибалки буде знаковою подією. При цьому вона не така рідкісна, що дозволяє легко знайти у продажу або виловити самостійно, після чого приготувати ту чи іншу страву.

Насправді варіантів приготування амура більш ніж достатньо. Але якщо у вас досить великий екземпляр, тоді дуже смачним м'ясом можна розпорядитися максимально грамотно і зробити з риби шашлик.

Важливою перевагою білого амура є те, що така риба ніколи не пахне болотом або тиною, на відміну від багатьох сортів, що мешкають у річках та озерах. Так що м'ясо виходить максимально смачним, насиченим та ароматним.

Білий амура м'яка і соковита м'якоть. Особливо яскраво розкривається смак, якщо задати шашлику хрустку скоринку. Також не забувайте про маринад. Під рибний шашлик можна використовувати найпростіший набір із солі та перцю, або ж заздалегідь потримати амура в особливій суміші з різних соусів та спецій. Вибір за вами.