Як сушити креветки вдома в домашніх умовах

Як правильно засушити креветки. Опис процесу очищення продуктів, інструкція, як сушити морепродукти. Як приготувати сушені креветки.

Морепродукти – справжнє джерело корисних речовин, необхідних людському організму. Вітаміни, мінерали та амінокислоти, що містяться в них, дозволяють підтримувати та зміцнювати здоров'я, а завдяки низькій калорійності складу страви можуть бути включені до дієтичного раціону. Але морські жителі не тільки корисні, але ще й дуже смачні, до того ж тішить розмаїтість і різноманітність рецептів.

Один із найулюбленіших морепродуктів – креветки. При тому, що ракоподібні відносяться до низькокалорійних продуктів, вони відрізняються високою концентрацією кальцію, білка, протеїну, фосфору, йоду та заліза, а також корисного холестерину. Креветки – це постійна класика, а в сушеному вигляді вони є найкращим варіантом закуски до пива. Цінний склад і смакові характеристики забезпечили креветкам популярність у всьому світі, а серед варіацій приготування вони можуть виступати як самостійною стравою, так і одним із компонентів. Засушити їх самостійно вдома – справа нехитра. З цією метою можна взяти свіжі чи свіжоморожені морепродукти.