Як приготувати шашлик зі свинячої шиї

Рецепти шашлику зі свинячої шиї. Перевірені часом класичні маринади для шашлику із свинячої шиї, а також нові оригінальні пікантні та фруктові маринади.

Шашлик зі свинячої шиї — один із найпопулярніших після яловичини. Однак у порівнянні з шашликом з яловичини страва зі свинячої шиї виходить соковитішою та ніжнішою на смак. Завдяки м'яким волокнам свинини такий шашлик швидко маринується і також швидко готується, а його соковитість та неповторний смак робить його поза конкуренцією.

Поради щодо приготування

Мабуть , у світі не знайдеться людини, яка не любить шашлик. Шашлик зі свинини в порівнянні з іншим м'ясом калорійніший і виходить соковитішим і смачнішим. Однак калорійність шашлику зі свинячої шиї значно відрізняється від шашлику з інших частин свині. Якщо калорійність шашлику з філейної частини свині становить 291,6 ккал, то шашлику зі свинячої шиї 320 ккал. Через високу калорійність шашлику зі свинячої шиї дієтологи не рекомендують часто вживати його в їжу. Однак час від часу можна побалувати себе цією смачною стравою.

Навіть досвідчені кухарі іноді роблять помилки у процесі приготування шашлику. Хоча такий продукт важко зіпсувати, є деякі секрети, завдяки яким страва виходить добре просмаженою та соковитою. Але якщо вибрати свинячу шию для шашлику може багато хто, то, як правильно різати шию для шашлику, знають не всі.

Розглянемо основні правила, як різати шию для шашлику, щоб у результаті отримати соковитий шашлик усередині та рум'яний зовні. М'ясо для шашлику обов'язково слід вибирати свіже, не заморожене. Бажано купувати свинячу шию на півкілограма більше, тому що в процесі нарізки можуть з'явитися відходи, які можуть вплинути на кінцеву вагу шашлику.

Отже , м'ясо придбано, тепер його необхідно ретельно промити і добре просушити і тільки після цього слід приступати до нарізки порційні шматки. Якщо досвідчені кухарі вже знайомі з основними правилами нарізки м'яса для шашлику, але новачки завжди цікавляться , як нарізати свинячу шию для шашлику, щоб не тільки не зіпсувати продукт, а й отримати в результаті смачну страву. Розмір порційного шматка шашлику зі свинячої шиї залежить від того місця, де його готуватимуть. Наприклад, для приготування стейків зі свинячої шиї на мангалі шматки повинні бути великі, розміром долоню, а для шашлику в духовці підійдуть шматки, нарізані 5 на 5 см.

Для того, щоб приготувати шашлик зі свинячої шиї на мангалі на шампурах, слід нарізати м'ясо на невеликі порційні шматки (2-3 укуси). Така нарізка дозволяє рівномірно просмажити м'ясо, щоб воно залишилося соковитим усередині та з рум'яною скоринкою зовні. Правильне нарізування м'яса для шашлику на порційні шматки — це половина успіху, друга половина — це правильний маринад і оптимальний час приготування . Так скільки смажити шашлик зі свинячої шиї, щоб у результаті вийшло смачну та соковиту страву? Температура та час приготування свинячого шашлику залежить від розміру порційних шматочків. Наприклад, для приготування стейку зі свинячої шиї на мангалі потрібно близько 15-20 хвилин, для звичайного шашлику не більше 10 хвилин.