Як правильно готувати на сковороді-гриль.

Докладно про те, як правильно готувати на сковороді-грилі. Різновиди посуду, поради щодо правильного вибору. Що можна і не можна в ній готувати. Як доглядати сковороду-гриль.

Сковорода -гриль – це гідна альтернатива для мангалу, вуличної печі або гриля, які використовуються лише на вулиці. За допомогою такої сковорідки можна приготувати чудові страви, задати їм скоринку та сформувати особливий малюнок.

Вона добре підходить для роботи з м'ясом, рибою та овочами. Але щоб страви виходили смачними, а сам інструмент не відправився на смітник вже через пару застосувань, потрібно дотримуватися певних правил.

Вони не складні. Але незнання таких рекомендацій прийде до того, що реальність не виправдає очікування. Сковорода швидко зіпсується, або страви не виходитимуть.

Навіщо вона потрібна

Багатьом корисно буде дізнатися, для чого саме потрібна подібна сковорода-гриль із виступами та рельєфною поверхнею.

Є ряд людей, які вважають, що сенс цього посуду є суто в наданні особливого малюнка на продукті. Це не так. Сковорода-гриль служить для приготування здорової їжі.

Уявіть стейк зі свинини. Він укладається на розігріту поверхню, але знаходиться на височини за рахунок ребер. У ці періоди стікає жир. Він там починає випаровуватись і насичувати страву особливим ароматом.

Але м'ясо не знаходиться у шарі власного жиру. Це захищає від надмірного канцерогену, холестерину. Також не дає страві пригоріти. Частина шкідливого жиру йде, а шматочок залишається максимально соковитим.

І так, ребриста поверхня створює гарний малюнок. Наче блюдо приготували на ґратах.