Як приготувати шашлик у банці в духовці – покрокова інструкція

Докладно про те, як приготувати шашлик у банці в духовці. Особливості технології виготовлення. Популярні рецепти. Покрокові інструкції з приготування свинини, курки та баранини. Рецепти зі шпажками та без. Корисні поради щодо використання банок та духовок та для шашлику.

Весняне потепління у багатьох асоціюється з можливістю вибратися на дачу чи природу, щоб посмажити м’ясо на багатті. Але при цьому бажання поїсти смачне м’ясо не пропадає протягом усього року.

Варіантів взимку та восени не так багато. Так, іноді видаються теплі дні, що дозволяють виїхати на природу і прихопити з собою мангал. Але в більшості випадків поза теплим сезоном доводиться сидіти вдома, задовольняючись смаженим на сковороді м’ясом.

Щоб отримати щось схоже на шашлик у домашніх умовах, часто м’ясо запікають у фользі або деку. Але є ще одне оригінальне, але при цьому смачне рішення. Це використання скляної банки. Багато хто зауважує, що за смаком такий шашлик нічим не поступається мангалу . А в плані соковитості навіть перевершує його. Рецепт може здатися дивним та неправдоподібним. Але його було перевірено неодноразово, тому варто спробувати.