Як правильно посмажити шашлик на сковороді

Погана погода не завада, щоб насолодитися смачним шашликом. Розглянемо кілька рецептів приготування м'ясної страви на сковорідці вдома.

Прекрасною альтернативою шашлику на мангалі є м'ясо, яке приготоване на сковорідці. М'ясо по одному з нижче запропонованих рецептів вийде анітрохи не гірше за традиційний шашлик.

Загальні принципи приготування шашлику на сковороді

Перед приготуванням м'яса обов'язково потрібно переконатися, що воно свіже. М'ясо не повинно мати різкого запаху, а м'якоть має бути м'якою та еластичною. Для рецептів можна вибрати будь-яке м'ясо: свинину, баранину, телятину чи курку. Рекомендується зупинити свій вибір на пісних сортах, так ваш шашлик вийде нежирним і низькокалорійним. У жодному разі не використовуйте заморожене м'ясо.

Насамперед свинину необхідно буде очистити від жиру та плівки і добре промити під холодною проточною водою. М'ясна основа ріжеться невеликими кубиками, розмір яких не повинен перевищувати 5 сантиметрів. Маринад найчастіше роблять із гранатового або лимонного соку та сухого вина. У період маринування м'ясо стає м'яким і набуває певного смаку.

Для різноманітності смаку можна додати будь-які спеції та приправи. Перед смаженням м'ясні шматочки необхідно нанизати на дерев'яні шпажки разом із овочами. Для приготування м'яса краще використовувати чавунну сковороду або сковороду-гриль, змащену рослинним маслом .

Основний недолік смаження на сковороді – відсутність запаху диму. Цю проблему можна вирішити, зробивши маринад із використанням рідкого диму. Цей спосіб не дуже корисний для здоров'я, тому не варто його використовувати часто. Страва ідеально поєднуватиметься з різними овочами.