Як замаринувати та приготувати шашлик з курячих крилець за декількома кращими рецептами

У цій статті ми розглянемо найпопулярніші рецепти шашлику з курячих крилець, розкриємо секрети ідеальної хрусткої скоринки і розповімо про приготування кращого маринаду.

Курячі крильця – дієтичний продукт, з якого можна приготувати багато страв. Ми розповімо, як вибрати та приготувати смачний рецепт із крилець у духовці або на мангалі.

Як вибрати ідеальні крильця для шашлику

Щоб приготувати смачний шашлик, насамперед потрібно купити гарні крильця. Ось кілька параметрів для вибору:

  • Зовнішній вигляд. Зазвичай у продажу бувають охолоджені та заморожені. Звичайно, краще зупинити вибір на охолодженому продукті, зазвичай він свіжіший. Якщо такої можливості немає, варто звернути увагу на упаковку. Вона повинна бути прозорою, не пом'ятою і не порваною, не справляти враження такою собі «мандрівницею, що бачила», по просторах торгової мережі. На кілочках не повинно бути шару льоду, товстого інею. Сам напівфабрикат без синців, подряпин та механічних пошкоджень. Також слід звернути увагу, щоб крила були добре обскубані, без дрібного пір'я і стрижнів у шкірі. Розмір ідеального курячого крильця – близько 12 см, якщо воно менше – м'яса буде дуже мало, а якщо перевищує розмір, ймовірно, курку годували стимуляторами росту.
  • Запах. Це дуже важлива органолептична ознака свіжості. Хороші курячі крильця повинні пахнути приємно, з деякою ноткою молока. Не повинно бути різкого запаху, кислого чи затхлого. А на дотик не повинна відчуватися липкість.