Як замаринувати та приготувати шашлик з нутрії

Кулінарні властивості та користь м'яса нутрії. Рецепти найкращих маринадів, правильне поєднання базових компонентів. Способи приготування шашлику з нутрії на вугіллі або в духовці.

М'ясо нутрії є гарним варіантом для приготування шашлику. При високотемпературній обробці воно не втрачає своїх корисних властивостей та зберігає приємний смак. Правильне попереднє маринування дозволить покращити характеристики цього продукту.

Чим відрізняється м'ясо нутрії

М'ясо нутрії вважається дієтичним: воно має низьку калорійність і містить високі концентрації корисних компонентів. Продукт добре піддається кулінарній обробці та легко засвоюється організмом. Його рекомендують давати дітям з раннього віку, людям із ослабленим імунітетом.

Експерти в галузі дієтології стверджують, що регулярне вживання м'яса нутрії сприяє:

  • Підвищення здатності травних органів виробляти ферменти;
  • нормалізації роботи залоз внутрішньої секреції;
  • Зміцнення імунної функції;
  • Підвищення витривалості та фізичної сили.

Особливо цінується жир нутрії, що сприяє активації метаболізму, стрімкій регенерації тканин організму, стимуляції гормональних функцій.

Як і будь-який продукт, м'ясо нутрії має недоліки. Найбільшої шкоди може завдати зіпсований продукт, у якому розмножилися паразитичні круглі хробаки трихінели. Тому потрібно проводити термообробку, що допоможе знищити небезпечні організми.