Як замаринувати та приготувати камбалу на мангалі – на решітці, у фользі, з кількома маринадами

Кращі літні вихідні урізноманітнюємо привабливим шашликом із камбали. Приготовлена на розпеченому вугіллі ароматна камбала додасть сімейному ланчу на природі атмосферу комфорту та розслаблення.

Довгоочікуваний час дачних шашликів настав. Отже є привід дістати мангал і згадати всі найсмачніші рецепти приготування шашлику. Здогадуючись, як же не терпиться кинути вугілля в мангал, поставити грати з м'ясом або рибою, пропонуємо тут порив фантазії не зупиняти і сміливо пробувати нові варіанти приготування шашлику.

А яку рибу вибрати? Візьмемо камбалу. М'ясо цієї риби світле, має ніжну текстуру, смачне, майже має дрібних неприємних кісток. Деякі гудять її за специфічний запах. Але при грамотно обраному способі приготування запах вдається локалізувати за допомогою маринаду та спецій.

Вміст білків 15,7 г, жирів – 30 г. Залежно від способу приготування, калорійність риби може змінюватися:

90 -100 ккал на пару, відварена
160 ккал на грилі
220 ккал смажена

Як правильно вибрати рибу? Брати заморожену чи охолоджену? Перевагу віддаємо охолодженій продукції.

  1. Вибираємо рибку середньої величини (300-900 г) без яскравих запахів.
  2. Перевіряємо зябра, вони мають бути рожеві, очі чисті.
  3. Тіло риби досить пружно, без будь-яких розшарування.
  4. Забарвлення темно-зелене з помаранчевими цятками. Сірість кольору – сигнал несвіжості риби.

При покупці замороженої риби слід звернути увагу на лід, його рівномірний розподіл, прозорість – ознака свіжої та правильної заморозки. Розморожуємо таку рибу у підсоленій воді близько 3 годин, за необхідності воду міняємо.

Використовуючи численний досвід кулінарів, радимо знімати шкіру з камбали, щоб позбутися запаху. Для цього зчищаємо шкірку зі світлого боку риби, відрізаємо голову. Обережно видаляємо начинки і ретельно промиваємо рибу. Відрізаємо плавці та хвіст. Тримаючи темну шкіру біля зрізу хвоста, швидким рухом знімаємо її. Ця дія допоможе вам не тільки готувати камбалу на ґратах, а й варити, гасити, смажити її.

Способи приготування цієї прекрасної у всіх відношеннях риби великі. Сезон шашликів, чудова погода за вікном, а отже, готуємо камбалу на мангалі. Адже тільки сміливим підкоряються моря!

Ви , мабуть, вже запитали себе: як готувати камбалу на мангалі? Ділимося найсвіжішими рецептами та корисними порадами. Повірте, приготування на мангалі не змусить Вас відчувати труднощі. З цим справиться справжній поціновувач смачної їжі.