Як приготувати шашлик з червоної риби за кількома рецептами

Сьогодні ми розповімо вам, як приготувати шашлик із червоної риби: на що слід звертати увагу при виборі риби, з чим поєднувати і, звичайно, як правильно замаринувати і посмажити шашлик.

У всіх у нас є дитячі спогади про гулянки на природі, заміські посиденьки на дачі та спільні походи на природу. Все це завжди супроводжувалося приготуванням смачного шашлику. Ми підготували корисну статтю, в якій розповімо всі нюанси самостійного приготування цієї страви, для тих, хто вирішив викликати ностальгію і згадати смак дитинства.

На що звертати увагу при виборі продукту

Яка риба підійде для шашлику найкраще

Ні для кого не секрет, що хороший шашлик, та й будь-яка інша хороша страва, залежить від якості вихідного продукту, тому вам потрібно навчитися правильно вибирати рибу ще з прилавка, щоб порадувати своїх домашніх смачною стравою на мангалі.

Для початку поговоримо про те, яка риба більше підійде для шашлику і які переваги має окремий сорт.

  1. Сьомга та лосось. Часто торговці дозволяють собі плутати два ці види риби, видаючи представників сімейства лососевих за сьомгу. Однак обидва ці види добре підійдуть для шашлику, хоча віддати невелику перевагу сьомге можна.
  2. Кета та окраєць. Це види, що належать до тихоокеанської родини лососевих. Їх полюбили за відносно невелику ціну та прийнятну якість.
  3. Нерка – риба чудового кольору, деякі спеціально не піддають її тривалій термічній обробці з метою зберегти вихідне забарвлення її філе.
  4. Найбільшим і важким представником лососевих є далекосхідна чавича, яка також підійде для приготування шашлику.

Якщо перед вами став вибір, яку рибу використовувати для шашлику, все залежить від того, яким способом ви хочете його приготувати. Найкращим варіантом для страви на шампурах буде жирна морська риба. Такий сорт збереже свою щільність і не втратить форму під час смаження.

У свою чергу, риба з прісної води зазвичай буває менш жирною і готувати її на шампурах не варто, так як вона може легко втратити свою форму або розвалитися. Такий сорт слід готувати на решітці, причому деякі вважають за краще використовувати фольгу для приготування риби, щоб зберегти її соковитість.

Виходячи зі сказаного вище, найкращим варіантом для смаження на шампурах буде форель, ця жирна і дуже щільна риба, завдяки своїм якостям дозволяє різати і готувати її досить великими шматками. Найдорожчим задоволенням буде осетр, тому говорити про його приготування в рамках повсякденних застіль – не найкраща ідея, краще припасти шашлик із цієї риби до сімейних свят.