Як приготувати шашлик зі стерляді

Варіантів , як приготувати шашлик із стерляді, кілька. Рибу можна смажити на ґратах на мангалі повністю або шматочками з різними варіантами маринування.

Шашлик із стерляді вважається досить корисним дієтичним, святковим продуктом. Смажена на багатті ароматна страва сподобається навіть самому примхливому гурману. Шашлик із цієї рибини готувати набагато простіше, ніж із м'яса.

Як підготувати стерлядь

Насамперед слід очистити рибу, випатрати нутрощі. Зіскребати луску, як у інших рибок, не потрібно, незважаючи на досить тверду шкірку. Слід усунути нарости або так звані «жучки», що знаходяться зверху на спині та з боків.

За допомогою ножа зрізати ці самі жучки, бічні очистити так само, як і луску звичайної риби, тобто провести ножем по шкірці, починаючи з хвоста і доходячи до голови. Далі зі стерляді витягнути нутрощі. Провести надріз по череву, простягаючи ножем вдовж тулуба . Останній момент – усунути візигу.

Візига – подовжена біляста жила, що знаходиться в хрящовому хребті рибини.

Щоб отримати візигу, слід зробити надріз у хребетному стовпі, просунути всередину палець, підхопити жилку і потягнути на себе. Діставати потрібно обережно, щоби вона не порвалася. Витягти візигу треба обов'язково, оскільки риба, посмажена з нею, є отруйною .

Після закінчення процесу рибу добре вимити під проточною водою, потім протерти серветкою насухо.