Як замаринувати та приготувати шашлик з гусака смачно та соковито

Шашлик з гусака не поступається за смаковими якостями ні курці, ні свинині, ні будь-якому іншому виду м'яса. У цій статті ми розберемо способи маринування та приготування такого шашлику.

У кулінарних колах гусятина має славу складного м'яса – вона жирна, тверда, потребує особливої обробки, але результат того вартий. Завдання правильного маринаду в такому випадку полягає в тому, щоб позбавитися головної проблеми гусятини, тобто від жорсткості . Для цього маринад необхідний кислий з використанням лимонного соку, томатної пасти або найпростішого столового оцту. Кислий маринад допоможе пом'якшити жир і суттєво полегшить його витоплювання під час смаження.

Результат готування вартий того вже як мінімум тому, що гусятина дуже поживна. Це м'ясо темне, жирне і калорійне – на сто грамів продукту доведеться близько чотирьохсот калорій, але водночас вміст шкідливого холестерину в ньому напрочуд маленький . Втім, якщо така висока калорійність налякає вас, то з тушки можна зняти шкіру, знизивши калорійність до ста шістдесяти одиниць на сто грамів.