Як замаринувати та приготувати шашлик з лосося

Як замаринувати та приготувати шашлик із лосося, не псуючи ніжну рибу. Здивуйте гостей оригінальним рецептом або порадуйте домашніх соковитим стейком. Дізнайтеся про всі тонкощі приготування сімейства лососьових на мангалі.

Пора літніх відпусток асоціюється з поїздками на природу і, звичайно, смачним та ароматним шашликом. Усі з нетерпінням чекають на улюблене м'ясо, щойно приготоване на мангалі. Але коли хочеться здивувати незвичайною стравою, чудовим варіантом буде оригінальний рибний шашлик. Він вийде не калорійним та соковитим, головне – не перетримати.

Особливо такий шашлик оцінять жінки, тому що страва легка і не створює тяжкості в животі. Тому він рекомендований і людям похилого віку, а також дітям.

Найкраща риба для приготування – лосось. Він ніжний і жирний, тому шашлик вийде неймовірно соковитим. З сімейства лососьових стандартно вибирають сьомгу або форель, не так часто – кету та горбушу. З них точно вийде смачна страва.

Більш оригінальним, але таким же смачним рішенням стануть нерка та кижуч, можна поекспериментувати та взяти іншого представника лососьових, наприклад, чавичу.

Варто пам'ятати про жирність кожного окремого виду, щоб вибрати відповідний рецепт маринаду шашлику. Рибу на мангалі зіпсувати досить складно. Єдине — можна перетримати, і тоді лосось буде сухим, незважаючи на те, що він зазвичай дуже жирний. Тому варто поставитися до його приготування відповідально – так само, як і з іншими продуктами для приготування шашлику.

Є кілька невеликих порад, які допоможуть зробити страву найсмачнішою і незабутньою.