Як відмити шампури від кіптяви та жиру

Ефективні способи очищення шампурів та грати для гриля від кіптяви та жиру. Як легко відмити застарілі забруднення з приладдя, кілька робочих варіантів із застосуванням хімії та без.

Відпочинок на природі зазвичай супроводжується приготуванням їжі на багатті, а головною стравою будь-якого пікніка є шашлик. Після такого проведення часу, як правило, комусь доводиться усувати наслідки сабантуя у вигляді миття посуду та іншого інвентарю, часто дуже забрудненого. Причому чищенням шампурів мало хто займається відразу, і нагаром відмити їх, покритих жиром та нагаром, стає проблематично.

Ми розповімо, як легко можна відмити шампури та грати у різний спосіб, починаючи з класичних рішень і закінчуючи нестандартними.

Використання побутової хімії

Звичайні миючі засоби для посуду не впораються з нагаром та жиром, які прикипіли до поверхонь. Щоб відмити грати або шампури, а також мангал, можна використовувати спеціальну хімію, що застосовується від сильних забруднень, наприклад, високоефективні в таких випадках продукція Unicum, спрей Шуманіт та інші подібні засоби. Це можуть бути рідини, пасти, креми, порошки або гелі, склади яких здатні легко видалити залишки їжі, що пристали. Застосовуються такі засоби відповідно до інструкції, їх можна використовувати для очищення стінок мангалу.

Зазвичай склад наноситься на поверхню, залишається на деякий час, щоб забруднення розчинилися під дією активних речовин, а потім протирається губкою або металевим йоржиком і ретельно змивається.

можна мити шампури в посудомийній машині? Розраховувати на швидке очищення інвентарю у разі миття в посудомийці не доведеться, але такий варіант буде оптимальним для тих, хто не хоче відтирати забруднення вручну. Якщо шампури та решітки поміщаються в посомийну машину , просто завантажуємо прилади, застосовуємо звичайні засоби для миття і запускаємо пристрій.