Як приготувати шашлик з курячої печінки різними найкращими способами

Секрети приготування піджаристого пікантного шашлику з курячої печінки за оригінальними рецептами в беконі, свинячій сітці, з печерицями, кабачками в різних маринадах

Шашлички – улюблена страва багатьох. Є сотні рецептів цієї пікантної страви. Готують його із субпродуктів курки. У статті розповідається про варіанти печінкового шашлику.

Особливості приготування шашлику з курячої печінки

Для смаження шашлику треба взяти охолоджений субпродукт, із замороженого вийде сухуватим. Печінка має м'яку текстуру, ніжний смак, тому гострі приправи не варто використовувати. Для збереження соковитості та м'якості печінковий делікатес смажать недовго, не більше 15 хвилин. Поява прозорого соку показує, що страва готова.

Як замаринувати курячу печінку для шашлику

Є багато способів маринування м'яса. Маринад для шашличка з курячої печінки роблять на кефірі, сметані, майонезі, соєвому соусі, кетчупі, навіть використовують вино та пиво. Додають гірчицю із медом. Заправка має просочити інгредієнти страви за 2-3 години, цього достатньо. Якщо на кефірі, то можна тримати довше, скажімо, з вечора до ранку. Для специфічного смаку печінкового шашлику готують його на вугіллі яблуні, берези, виноградної лози.