Як замаринувати та приготувати шашлик з кабачків

Дізнайтеся, як замаринувати та приготувати смачний шашлик із кабачків. Одні з оригінальних рецептів вегетаріанського страви можна приготувати на домашній кухні.

Шашлик з овочів можна готувати будь-якої пори року. Запечені на відкритому вогні або в духовці овочі можуть подаватися як гарнір до м'яса, риби та як самостійна страва. Одним із найулюбленіших компонентів у наборі продуктів для пісного шашлику є кабачки. Про те, як їх оригінально приготувати на грилі або духовці, для приготування кабачкового шашлику розповімо далі.

Як вибрати та замаринувати кабачки

Шпажки з кружальцями кабачків прикрасять пікнік та порадують апетитним ароматом не лише любителів вегетаріанської кухні. Особливу увагу подібним рецептам варто приділити і тим, хто стежить за власною вагою: калорійність кабачків на мангалі, залежно від набору інгредієнтів (цей овоч поєднується з багатьма продуктами, зокрема м'ясом та спеціями), варіюється від 45 до 52 ккал.

Щоб правильно вибрати такий овоч, досвідчені господині рекомендують купувати щільні та зрілі качани. В ідеалі брати середнього розміру, щоб вони добре, швидко та рівномірно просмажувалися на шпажках.

Для приготування кабачків як шашлик не варто купувати переспілі плоди з твердим насінням і шкіркою, що огрубіла. Начебто спеціально створені для такого способу приготування цукіні. Молоді овочі можна смажити кружальцями, нанизуючи на шампури, нарізавши вздовж або брусочками, щоб приготувати в сітці чи барбекюшниці. Важливо дотримуватися принципу: товщина нарізки не повинна бути менше одного-півтора сантиметрів.

Для приготування шашлику з овочів не доведеться витратити багато часу та коштів. Незважаючи на те, що ця страва з категорії найпростіших, краще заздалегідь дізнатися, як вибрати та замаринувати кабачки, скориставшись порадами професійних кулінарів, щоб уникнути можливих невдач у процесі приготування.