Як приготувати шашлик з корейки свинини?

Шашлик із корейки: як вибрати, підготувати, замаринувати та смажити корейку на мангалі для обіду чи вечері протягом обмеженого періоду часу.

Шашлик з корейки є смачною, соковитою та апетитною стравою, яка готується протягом дружніх пікніків на природі або сімейних дачних обідів. Це одна з надзвичайно м'яких та ніжних страв, яка під час правильного маринування швидко готується, рівномірно просмажується та зберігається за своєю міцністю. Є багато простих, легких рецептів приготування шашлику. І сьогодні ви дізнаєтесь, як приготувати шашлик із корейки свинини.

Як вибрати та підготувати корейку для шашлику

Свиняча корейка – ідеальний варіант створення апетитної страви. Ніжний і делікатний виріб не потребує захисту від плівок із жилками, зайвими прошарками жиру. Свиняча туша швидко маринується, прожарюється, економить багато часу. Багато людей можуть швидко приготувати шашлики на кісточці. Для страви їм потрібно взяти м'якоть чи м'ясо на кісточці. При приготуванні виходить смачна, соковита та ніжна страва.

Правильно вибрана свинина є половиною успішного приготування страви. Необхідно оцінювати свіжість, якість вирізки. Багато людей замовляють продукти додому і не турбують себе поїздками до магазинів. Обізнані люди завжди шукають продукти особисто. Купувати м'ясо краще через спеціалізовані магазини чи ринки, які співпрацюють із фермерськими господарствами.

Свиняче м'ясо потрібно вибирати свіже, молоде, вирізане із шийної, грудної, ниркової частини. М'ясо молодих тварин світле. Для свинини є найхарактернішою частиною. Але для виготовлення шашлику з будь-якою іншою стравою воно не підходить, оскільки волокна молочного порося тверді. Найкращою свининою є та, яка змогла пролежати добу у холодному місці, її волокна втратили тонус, а надлишки втратили кров. З неї виходить найкращий шашлик зі свинячої корейки, калорійність якого менша.

Ідеальною температурою зберігання свіжої тушки вважається від нуля до чотирьох градусів. Найкращим м'ясом є те, яке не заморожувалося чи заморожувалося один раз на нетривалий час. Має значення та розмір тушки, який купується для шашличного приготування. Чим він більший, тим краще. Від нього краще відрізати шматочки порційні для шампурного нанизування.

Для вибору м'яса на шашлик необхідно вивчити:

  • колір (світлий з нерівномірним відтінком, відсутністю глянцю);
  • запах (приємний аромат);
  • структура волокон (щільна, без вм'ятин);
  • Вм'ятини, що швидко зникають.

Тушка не повинна мати підозрілий блиск або матовість. Вона не повинна бути у слизу чи плівці. Структура не повинна бути рідкою. Якщо під час натискання на шматок сочиться рідина з кров'ю, то, швидше за все, вона накачувалась за допомогою води або хімії для підвищення маси або терміну зберігання.

Фахівці стверджують, що ніжнішим буде молоде свиняче м'ясо. Овочі зі спеціями зроблять його волокна ніжнішими, а аромати приємнішими. Старе м'ясо посушить готове блюдо, і маринад не сприятиме його розм'якшенню, незалежно від підготовки.