Як приготувати перець на мангалі ?

Як приготувати болгарський перець на мангалі як гарнір до шашлику? Розглянемо найкращі рецепти та маринади та поетапне приготування овочів на вугіллі.

У весняно-літній період популярність набирають пікніки на природі. Шашлики їдять не всі, а ось печені овочі стануть ідеальною основною стравою або легким гарніром. У липні-серпні дозрівають солодкі перці з яскравим смаком та ароматом, тому готувати їх на вугіллі не лише смачно, а й корисно.

Особливості приготування болгарського перцю на мангалі

Приготування овочів на грилі не вимагає спеціальної підготовки, однак є невеликі особливості, що впливають на запікання перцю на мангалі.

  • Нарізати плоди на шматочки однакового розміру не вийде. Великі та дрібні часточки не приготуються одночасно. Великим шматкам потрібно більше часу на повне приготування.
  • Щоб перець пропікся рівномірно з усіх боків, а не висох, його потрібно регулярно перевертати.
  • Чорні підгорілі скоринки можуть перебити тонкий смак продукту.
  • Дрібні шматки можуть випадати з ґрат і згоряти над вугіллям при сильній спеці, тому варто заготовити скибочки середнього або великого розміру.
  • Перед термічною обробкою скибочки потрібно добре промити та висушити.

Не всі види перцю підійдуть для шашлику. Водянисті або перестиглі овочі виділятимуть багато соку, а шкірка вийде твердою. У магазині варто звернути увагу на яскраві, пружні продукти з легким блиском.

Викладати замаринований перець на мангал не рекомендується до повного прогоряння вугілля. Відкритий вогонь спалить продукт, шкірку покриє кіптявою. Тому грати потрібно змастити олією і класти над вугіллям, попередньо перевіривши жар.