Як приготувати пельмені на грилі.

можна і як приготувати пельмені на грилі? Особливість такої страви. Як вибрати напівфабрикат і що враховувати під час приготування. Оригінальні та смачні рецепти пельменів гриль.

Пельмені гриль здаються дещо дивним та сумнівним варіантом приготування цієї страви. Як взагалі, ці вироби з тіста з начинкою можна смажити на вугіллі.

Зі сковорідкою проблем немає. Залив трохи води, олії, спочатку протушкував, а потім довів до золотистої скоринки. Улюблена страва багатьох людей. Також деякі часто обсмажують відварні пельмені, що залишилися з вчора, використовуючи вершкове масло.

Але гриль виглядає чимось неймовірним. А спробувати варто. Звичне м'ясо та овочі набридли. Хочеться чогось незвичайного. І пельмені стануть ідеальним вибором для експериментів.

Нюанси правильного приготування

Просто викласти заморожені пельмешки на ґрати свого гриля не вийде. При обсмажуванні на вугіллі тісто, напевно, почне пригоряти. У результаті виходять чорні шматочки з начинкою. До того ж немає гарантії, що м'ясо встигне приготуватися.

Щоб пельмені гриль вийшли смачними, соковитими та повністю готовими до вживання, потрібно знати деякі секрети та враховувати корисні рекомендації.

  • Використовуйте вершкове масло. На ньому можна смажити, або використовувати як обмазку. Але без вершкового масла смак не той. З його допомогою пельмешки прожарюються рівномірно, а також отримують золотисту апетитну скоринку.!
  • Розігрівайте поверхню. Якщо це гриль із гратами, електрогриль або навіть сковорода гриль, їх обов'язково потрібно прогріти перед початком приготування. Так продукт не прилипне, а одразу схопиться апетитною скоринкою.
  • Пельмені без нальоту. Дістаючи напівфабрикати з морозилки, не поспішайте одразу їх викладати на гарячу поверхню. Наліт як інея повинен розтанути. Для цього достатньо залишити заготовки на 10-15 хвилин у теплому місці.
  • Товщина стінок. Не відноситься до ґрат гриля. Якщо використовується сковорода, беріть товстостінний посуд. У тонких сковорідках таку страву готувати не варто.

Ще один момент, пов'язаний з приготуванням такої оригінальної страви, стосується укладання напівфабрикатів.

Закладати пельмені обов'язково потрібно в один шар. Тому краще смажити порціями, а не вивалювати одразу повний пакет.

На те є кілька причин:

  • Якщо викласти багато заморожених пельменів на гарячу поверхню, відбувається різке зниження температури. У результаті тісто танутиме, активно прилипатиме до решітки або іншої поверхні.
  • Виваливши великий обсяг напівфабрикатів, ви почнете або розподіляти по поверхні. Спробуєте розліпити. Як наслідок, тісто рветься, начинка вивалюється, продукт втрачає свою соковитість.
  • Знову ж таки, приготування великої порції навіть у 2 шари веде до злипання пельмешок між собою. Наслідки аналогічні.
  • Уцілілі пельмені при багатошаровому укладанні обсмажуються лише з одного боку. Перевернути та досмажити їх буде проблематично.

Тут головне не поспішати. Викладайте порційно. Залишайте проміжок між пельменями. Тоді вони просмажать швидко, рівномірно, а тісто залишиться цілим. Як і начинка, буде на своєму місці. З усіма соками фаршу.