Що можна готувати на електричному грилі

Різновиди електричних грилів. Переваги та недоліки, правила користування електрогрилями. Які страви можна приготувати за допомогою домашнього електрогрилю?

, що з'явився на вітчизняному ринку близько трьох десятиліть тому, повільно, але впевнено завойовує серця домогосподарок, склавши гідну конкуренцію мікрохвильовкам і мультиваркам. З технічної точки зору електрогриль постійно еволюціонує , обзаводиться новими функціями, стає досконалішим і економічнішим. І ламає стереотипи про те, що на ньому можна готувати лише стейки та запікати овочі.

Особливості електрогрилю

Модельний ряд побутових електричних грилів, представлений у роздрібній мережі, не поступається іншим кухонним приладам, тому при виборі домашнього електрогриля можна зіткнутися з певними труднощами.

Основне призначення цього приладу – безконтактна термічна обробка продуктів харчування, що означає можливість приготування страв без застосування жиру або мінімальної його кількості. Робочим органом, що відповідає за нагрівання, є кварцові лампи або ТЕНи, що генерують потужні інфрачервоні хвилі. У ТЕНів максимальна температура нагріву становить близько 700 ° С, кварцові джерела здатні нагріватися до 1000 градусів. Місце розміщення теплогенеруючих елементів може бути різним – зверху, знизу, з боків чи задній стінці приладу.

Корпус електрогриля може виготовлятись із жароміцного пластику, кераміки, нержавіючої сталі. Спосіб приготування їжі не обмежується запіканням – на домашньому грилі можна смажити, гасити, готувати випічку та навіть розігрівати страви.