Як приготувати курячу грудку на грилі?

Як готується куряча грудка на сковороді-гриль. Які інгредієнти потрібно приготувати заздалегідь. Смачні рецепти приготування грудки на грилі з покроковим описом дій.

На грилі можна приготувати безліч смачних страв. У цього способу термообробки дуже багато шанувальників серед наших співвітчизників-гурманів — вся річ у хрумкій скоринці та пікантному ароматі, що нагадує приготування на багатті. Сьогодні поговоримо про те, як з його допомогою отримати засмажену та соковиту курячу грудку.

Опис приготування

Не всі намагалися приготувати курячу грудку на грилі, оскільки існує думка, що м'ясо вийде сухуватим і ніякої соковитості досягти не вдасться. Виявляється, нічого складного в цьому немає, якщо знати правильний рецепт. У цьому змогли переконатися тисячі наших господарок, які пригостили їм своїх близьких чудовим домашнім блюдом!

Щоб грудка стала окрасою столу, вона повинна бути і ароматною, і соковитою, і хрумкою, і одночасно тане в роті. Така їжа може виручити будь-яку господиню, оскільки вона готується за лічені хвилини, але традиційною її не назвеш. До того ж відмінним доповненням послужить абсолютно будь-який гарнір: від овочів до каш.

У цієї страви калорійність вважається не надто високою і становить 113 ккал на 100 г готової страви. Найбільшу частку структурі корисних компонентів займає білок, а жирів і вуглеводів — навпаки, небагато. Різні рецепти приготування курячого м'яса допоможуть переключитися з традиційного свинячого шашлику більш дієтичну і не менш смачну їжу.