Як приготувати форель на грилі ?

Як підготувати та вибрати форель для приготування. Декілька способів маринаду. Як приготувати цю рибу на грилі?

Риба , запечена цілком або стейками на грилі, є одним з найбільших ласощів, які можна тільки уявити собі на пікніку за містом. До подібних делікатесів відносять і форель різних сортів. Засмажена на грилі до золотистої хрусткої скоринки , вона стане ідеальною стравою для літньої вечері, а як її правильно приготувати — читайте далі!

Як вибрати форель

Сьогоднішні прилавки рибних магазинів рясніють вибором форелі в різних її видах та варіантах. Часто буває вона охолодженою або замороженою, повністю або порізаною шматками філе. Найкраще брати її саме свіжою, але з цим можуть виникнути труднощі практично . Більше того, часто вона надходить на прилавки вже у вигляді філе, повністю очищеної.

Ще один момент пов'язаний з плутаниною у нашого споживача на тему схожості сьомги та форелі. Остання завжди ширша, відрізняється квадратним хвостом, може важити 3-4 кг. Якщо поглянути на будь-який із її боків, то обов'язковим атрибутом буде срібляста смуга. При форелі можна як у вигляді філе, так і стейків – готувати на грилі можна і одне, і інше.

Не потрібно бути фахівцем, щоб розуміти, яку рибу варто купувати, а від якої краще відмовитись. Її хвіст не повинен бути пересохлим і перекрученим – це говорить про тривале зберігання до реалізації. На лусці не повинно бути видимих слідів ушкоджень. Навіть при тому, що така рибка може бути цілком придатною для вживання в їжу, проте в місцях ушкоджень легко накопичуються шкідливі бактерії. Та й смакові характеристики можуть бути порушені.

Отже , бажано вибирати форель за такими зовнішніми властивостями:

  • тушки повинні відрізнятися певною пружністю та не продавлюватися при натисканні;
  • липка луска свідчить про те, що риба встигла зіпсуватися;
  • Очі форелі повинні залишатися прозорими;
  • не варто купувати продукцію з додаванням компонентів-дозрівачів – вони призначені для того, щоб кістки самостійно розчинилися в шматку філе;
  • надмірно блискуче м'ясо говорить про те, що застосовувалися речовини для збереження товарного стану;
  • Наявність білих плям або поява водяних потік говорять про те, що вага збільшувався за допомогою води або продукція була зайве і неодноразово переохолоджена;
  • Яскраво-рожеве забарвлення свідчить про штучне вирощування, тоді як найсмачніше – рибка, виловлена і охолоджена тут же.