Як приготувати баклажани на грилі ?

Покрокові рецепти, як приготувати баклажани на грилі. Як правильно підготувати овочі та що потрібно, щоб прибрати гіркоту. Популярні маринади та способи приготування на звичайному грилі, в сковороді, духовці, мультиварці, електрогрилі та на мангалі.

Баклажан є неймовірно корисним та багатьма недооціненим продуктом. Його називають вегетаріанським замінником м'яса.

У овочів яскравий, насичений смак. Просто його потрібно правильно розкрити. А для цього слід навчитися грамотно поводитися з баклажанами, готувати їх.

Хорошим варіантом є баклажан-гриль. До того ж не обов'язково мати для цього класичний гриль з металевою або керамічною кришкою. Отримати смачний баклажан можна за допомогою ґрат, електрогриля, сковороди, мікрохвильової печі, мультиварки або духовки.

Що потрібно знати перед приготуванням

Щоб отримати ароматну, апетитну та смачну страву у вигляді баклажанів-гриль, потрібно дотримуватися деяких правил та рекомендацій.

  • Цей овоч гірчить. Тому без попередньої обробки її краще не починати готувати. Особливо якщо ви віддаєте перевагу хрумким баклажанам аль денте. Правильним рішенням нарізатиме овоч і посипати сіллю. Сіль забере зайву гіркоту буквально за 15-20 хвилин. Рідину, що утворилася, потрібно злити. Щоб не пересолити блюдо, промийте кожен шматочок.
  • Баклажан буде смажитися, причому досить сильно. Через це рекомендується нарізати овоч на шматочки завтовшки не менше 5 мм, а краще 1 см.
  • Рум'яна скоринка. Поява рум'яної скоринки є характерною ознакою того, що баклажан готовий. Перетримувати його на грилі не варто.
  • Середній жар. На великій спеці готувати баклажан не варто. Так він згорить зовні, але залишиться сирим усередині. Вибирайте середній рівень жару.

Ступінь прожарювання вибирайте самі. Вони добре грають зі смаковими рецепторами при повному приготуванні. Але також мають свою особливість у стані аль денте. Красива скоринка є, а всередині зберігається хрускіт овочів.