Як приготувати шашлик у мікрохвильовій печі

Іноді хочеться поїсти смачного та насиченого м'яса на багатті. Але що робити, якщо немає змоги виїхати на природу? У такому випадку можна приготувати шашлик прямо вдома в мікрохвильовій печі.

Всі звикли використовувати мікрохвильову піч тільки коли потрібно розігріти вже готову їжу або розморозити продукти. Хоча мікрохвильову піч можна використовувати для різних випадків.

Шашлик в мікрохвильовій печі може вийти на диво соковитим і смачним. Очевидно, що характерного запаху і серпанку він не виділяє, але на якості страви, що отримується, це не відбивається. Для приготування можна взяти будь-яке м'ясо: свинину, яловичину, баранину. Одна з найсмачніших є шашлик зі свинини або курки. Всім поціновувачам м'ясних страв слід придивитися до такого способу використання НВЧ.

Опис приготування

М'ясо на шпажках у мікрохвильовій печі можна приготувати дуже швидко. Для того, щоб м'ясо вийшло соковитим і смачним, а процес пройшов легко і без клопоту, необхідно врахувати кілька основних моментів:

  • Насамперед необхідно відповідально підійти до вибору м'яса. Свинина має бути найвищої якості. Найкраще вибирати варіанти без кісток. Добре підходить грудинка або шийна частина, тому що тоді шашлик не вийде занадто сухим за рахунок необхідного вмісту жиру, а всередині буде м'яким і ніжним.
  • Для приготування шашлику в мікрохвильовій печі найкраще використовувати дерев'яні шпажки, які необхідно заздалегідь вимочити у воді. Таким чином м'ясо не прилипатиме до них, а самі шпажки не згорять.

Важливо! Для того, щоб розмістити м'ясо в мікрохвильовій печі, потрібно підготувати зручну форму або грати, яка дорівнюватиме за довжиною самим шпажкам з м'ясом.