Як приготувати антрекот на грилі ?

Популярні способи приготування антрекоту на грилі. Використання класичного грилю. Альтернативні способи готування антрекотів у духовці, на сковороді, у мультиварці та в електрогрилі. Як і скільки краще готувати антрекот зі свинини та яловичини.

Антрекотом називають вирізку на кістки. Це великий шматок м'яса свинини чи яловичини. Кістка забезпечує не тільки естетику страви, але також насичує м'ясо додатковим ароматом та зберігає його соковитість.

Приготування без кістки також можливе. Але тоді можливість пересушити м'ясо набагато вище. Навіть за однакового часу приготування. Щоб отримати такий відріз, необхідно нарізати вирізку між реберними та хребтовими кісточками.

Класичним вважається телячий антрекот. Хоча його успішно готують із дорослої яловичини, а також на основі свинини. Тут уже кожен вибирає той варіант, який йому більше до вподоби. Використовувати для такої страви мармурова яловичина зовсім не обов'язково. Вирізка сама по собі досить м'яка, соковита і смачна .

Хорошим варіантом вважається антрекот на грилі. Але його готують за допомогою духовки, сковороди-гриль, мультиварки та електрогриля.