Як приготувати курячі ніжки на грилі ?

Корисні поради щодо приготування курячих ніжок у грилі. Калорійність курячих гомілок, виготовлених на грилі. Як приготувати курячі ніжки на грилі: популярні рецепти.

Навряд чи ви зможете відмовитися від смаженої курячої гомілки з хрусткою скоринкою, навіть якщо перед цим ви щільно поїли. Цей невибагливий домашній делікатес шкідливий, але іноді так хочеться чогось смачного та жирного! Втім, смажена курка може виявитися і дієтичною – для цього її потрібно приготувати на грилі. Смак при цьому практично не постраждає, а от калорійність буде значно меншою. Чи варто нехтувати такою стравою?

Кілька корисних лайфхаків

Зрозуміло , щоб приготувати курячі ніжки соковитими та ніжними, але з апетитною скоринкою, необхідно не тільки дотримуватися рецептури, але й знати деякі секрети, що дозволяють суттєво покращити смак страви. Ось вони:

  • Ідеальним маринадом для курячих ніжок і стегон вважається той, основу якого складає оливкова олія. Непогано включати інгредієнти, що містять кислоту, наприклад, біле вино, сік лимона або кефір. Ці продукти роблять м'ясо більш соковитим і м'яким;!
  • Для маринування найкраще використовувати спеціальні пластикові пакети, призначені для заморожування, вони дозволяють запакувати м'ясо герметично;
  • поливати курку на грилі розсолом чи маринадом – погана ідея. Це позначиться на якості скоринки, причому не на краще;
  • Якщо ви все-таки плануєте глазурувати курку соусом під час приготування, робіть це за 10 або менше хвилин до готовності. Тоді соус не встигне пригоріти, а отже, хрумка скоринка не гірчить;
  • для перевертання ніжок не використовуйте вилку або ніж – для цього у вашому кухонному арсеналі повинні бути щипці. У крайньому випадку можна використати дерев'яні палички;
  • навіть у досвідчених кулінарів трапляється така неприємність, як пригоріла шкірка при сирому м'ясі всередині гомілки. Якщо це трапляється з вами часто, спробуйте метод непрямого нагріву. Він полягає в більш тривалому готуванні, але в температурі, що щадить, е . Після того, як зі шкіри буде витоплено весь жир, можна змастити ніжки спеціями і потім смажити за класичним рецептом;
  • на вигляд визначити готовність курки можна не завжди. Використовуйте спеціальний термометр для м'яса. Якщо температура всередині ніжки досягла 75 ° С, м'ясо можна вважати готовим.

А тепер про калорійність курячого стегна, виготовленого на грилі. 170 ккал на 100 г. продукту – відмінний показник на тлі 250 ккал при простій обсмажуванні на сковороді. Чи це не привід трохи змінити свої кулінарні уподобання?