Як приготувати бичачі яйця на мангалі – вибір, підготовка та смаження

3 рецепти шашлику з бичачих яєць: з баранячим жиром, з мацоні та в духовці з беконом. Дано поради щодо вибору субпродукту, його підготовки та приготування маринаду.

В Азії, на території Середземномор'я та західноєвропейських країн поширені страви з бичачих яєць. А на Кавказі шашлик із насінників вважається делікатесом. Багато хто гидує вживати їх у їжу, а дарма. На смак вони нагадують яловичі нирки та містять величезну кількість білка. Після теплової обробки на вугіллі м'ясо виходить повітряним, що тане в роті. Головне – зробити все правильно.

Інгредієнти для шашлику з насінників бика

Для страв беруть яйця бика, який ще не запліднював корів. Варто знати, що вони використовуються тільки у свіжому вигляді, а зберігати їх можна лише 1 добу в холодильнику та не довше трьох днів у морозильній камері. Тому у міських умовах важко дістати делікатесне м'ясо. При виборі слід звернути увагу на відсутність будь-якого запаху, прожилки повинні бути синіми, а на дотик структура продукту залишатися щільною та пружною.

Цікаво! Бичачі яйця часто входять до складу докторської ковбаси, яку часто купують люди для сім'ї.

Шашлик готують з бичачих яєць, обов'язково очищаючи їх від верхньої плівки, зробивши надріз збоку. Субпродукт необхідно ретельно промити. У деяких рецептах перед чищенням їх слід відварити протягом 6 хвилин у киплячій підсоленій воді.

Далі м'ясо після нарізки потрібно замаринувати. Для цього часто використовують кисломолочні продукти або цибулю з лимонним соком. Жодна страва на Кавказі не обходиться без спецій, які додають сюди. Серед них можна зустріти чорний перець, коріандр, паприку.

Додатково на шампурах сім'яники часто обсмажують у жировій сітці, або нанизавши поперемінно з овочами або салом.