Як зробити стрипси як у KFC в домашніх умовах

Докладно про те, як зробити стрипси як у KFC у домашніх умовах. Що це за блюдо, як його правильно готувати. У чому різниця між стрипсами та нагетсами. Покрокові рецепти стрипсів у домашніх умовах.

Курка справедливо є одним із найпопулярніших продуктів у раціоні більшості людей. Вона смачна, доступна, складається з різних частин, які можна використовувати для приготування різноманітних страв.

При цьому найбільш універсальною частиною справедливо вважатимуться грудку. А точніше куряче філе. Існує безліч рецептів, в яких використовується саме ця частина.

Також філе активно використовується у фастфуді. На окрему увагу заслуговує KFC або Смажена курочка з Кентуккі. Це фастфуд, який спеціалізується саме на блюдах із курки. Хоча меню включає і низку інших позицій.

Щоб смачно поїсти і при цьому не займатися вилученням кісток з кожного шматочка, при виборі страв у меню КФС багато хто вибирає стрипси. Неймовірно смачні, хрусткі шматочки із соковитим філе всередині. Додайте сюди ще соус, і вийде справжня насолода.

Є лише одна проблема. Далеко не всі мають можливість відвідати один із ресторанів швидкого харчування KFC, оскільки географія поширення цієї мережі в Росії досить обмежена. Але не переживайте. Ви з легкістю можете повторити максимально наближені до оригіналу рецепти в домашніх умовах.

Відразу треба обмовитися. На 100% повторити оригінальний рецепт неможливо. Це пов'язано з тим, що рецепт тримається у суворій таємниці. Спроби розкрити його досі не мали успіху. Це не страшно, оскільки рецепти максимально наближені до вихідника. І багато хто впевнений, що при приготуванні цими способами вдома курочка виходить ще смачнішою, ніж у КФС. Так це чи ні, ви не дізнаєтесь, доки не спробуєте приготувати.