Як зробити сардельки з індички в домашніх умовах

М'ясні продукти на магазинних прилавках містять багато шкідливих компонентів. Розглянемо легкі рецепти приготування домашніх сардельок з індички.

Легкі домашні сардельки з індички – це чудова заміна магазинним ковбасам. Вони не містять хімічних елементів, глютена та шкідливих консервантів. Вони дуже смачні та корисні. Ваша сім'я, спробувавши домашні сардельки, більше ніколи не захоче брат їх у магазині.

Приготування м'ясного делікатесу з індички не займе багато часу і сил. Страва вийде дуже ніжною та смачною. Сардельки будуть поєднуватися з будь-яким гарніром на вашому святковому столі.

Опис приготування

Насамперед необхідно приготувати фарш для домашнього виробу. Фарш вибираємо з м'яса індички. Воно має бути свіжим, ніжним, яскравим кольором. Для надання більш насиченого смаку рекомендується додати яловичу м'якоть.

Подрібнюємо м'ясо за допомогою м'ясорубки чи блендера. В отриманий фарш додаємо спеції, часник, молоко. Для того, щоб сардельки вийшли рожевого кольору, можна додати сік буряка. Забираємо отриману масу в холодильну камеру на 30 хвилин.

Наступний етап – наповнення. На цьому етапі набиваємо фарш у підготовлену оболонку. Довжина сардельок повинна становити 20 см. Щільно скручуємо краї виробу з обох боків. Сформовані заготовки відправити до морозильної камери на 20 хвилин. Після цього обсмажуємо на розпеченій сковороді до утворення рум'яної скоринки.

М'ясний виріб вважається висококалорійним продуктом харчування, енергетична цінність якого варіюється від 190 до 400 ккал на 100 г. У продукті міститься велика кількість білків, що сприяє набору м'язової маси та зниженню жиру в тілі. Сар дельки з індички відносяться до групи низьковуглеводних продуктів, які застосовуються для зниження ваги та в програмі сушіння тіла.