Як замаринувати та приготувати шашлик з лимоном – найкращі рецепти

Як замаринувати та приготувати шашлик з лимоном. Найсмачніші та нескладні рецепти маринаду з лимоном та різними добавками для соковитого, а головне – смачного шашлику на будь-який смак!

Якщо ви хочете приготувати м'який, а головне соковитий шашлик, то для початку м'ясо необхідно замаринувати. Оцет – це один із найпоширеніших продуктів для маринування м'яса, але не всі знають, що він не корисний. Найніжніший смак різним видам м'яса надає лимон. Зараз з'являється все більше рецептів з цим маринадом, тож будь-хто може вибрати саме той варіант, який йому сподобається.

Особливості маринування

Варто знати, що яким би легким рецепт маринаду не здавався на перший погляд, треба враховувати, що існують певні правила, без яких очікуваний результат виявиться поганим. Дотримуйтесь наступного:

  • Правильно обране м'ясо – це запорука успіху. Якщо ви хочете отримати смачну страву, то не варто купувати старе, а також заморожене м'ясо. Краще брати м'ясо молодої тварини. При заморожуванні відбувається порушення його структури, а також воно вже не буде таким соковитим, як могло б.
  • Маринад для шашлику з лимона потрібно готувати в посуді з нержавіючої сталі, а також скляній, керамічній, емальованій. Не можна використовувати алюмінієву ємність, тому що при її зіткненні з лимоном утворюються шкідливі речовини.
  • Вид м'яса є головним фактором, що впливає на час, на який його потрібно залишити маринуватися. Найменше часу на маринад можна витратити при приготуванні курки – всього близько 4 годин, 6-8 годин потрібно для свинини, для баранини – близько 8 . Найбільше часу необхідно для приготування яловичини – понад 10 годин. М'ясо слідує в холодильник.
  • Часто в маринад додають подрібнену цибулю, для отримання соку з неї. Також існують різні прянощі, які виконують різні функції. Базилік, ісопом, чабер, чебрець чудово поєднуються з лимоном.
  • Сіль – це спеція, яка витягує рідину, тому додавати її відразу – дуже погана ідея, тому що шашлик буде не таким соковитим. Рекомендується використовувати сіль у кінці приготування.
  • Для зменшення часу маринування використовуйте прес.