Як вибрати рідину для розпалювання вугілля в мангалі та барбекю

Рідина для розпалювання вугілля: особливості вибору засобу. Які бувають види, відмінності складів, як користуватися засобом та зберігати, у чому небезпека. Альтернативні варіанти розпалювання. Робимо рідину для розпалювання своїми руками.

Літо – найкращий час смажити м'ясо на свіжому повітрі. З настанням сезону шашликів всі ми любимо компанією вибиратися на природу, насолоджуючись улюбленою літньою стравою, відпочинком та особливою атмосферою пікніка.

Крім дров і вугілля як допоміжний засіб для розведення багаття, нерідко використовується спеціальна рідина для розпалювання, що дозволяє розпалити вогонь у несприятливих умовах, наприклад, при сильному вітрі або підвищеній вологості. На якість бл юда , приготовленого на мангалі, вона ніяк не вплине, проте вибирати засіб потрібно правильно, оскільки, крім ефективності, не менш важлива і безпека. І хоча рідина для розпалювання дуже проста у застосуванні, вона може спричинити опіки. Про те, які бувають засоби для швидкого розведення вогню, склади та особливості вибору ми й поговоримо.