Як приготувати шашлик з печінки свинини?

Є багато способів, як приготувати шашлик із печінки свинини, щоб він вийшов соковитим та ніжним. До рецепту додаються овочі, сало, бекон. Смажиться шашлик на мангалі чи ґратах.

Якщо класичні шашлики вже набридли і хочеться спробувати чогось новенького, обов'язково потрібно посмажити свинячу печінку на мангалі. З такого продукту виходить незвичайна та пікантна страва. А якщо знати ще й усі нюанси приготування, то вийде насолодитися ніжним та соковитим шашликом, який просто тане у роті. Подається він зі свіжою зеленню і, звичайно, овочами-гриль.

Опис приготування

Шашлик готується зі свинячої печінки різними методами. Насаджується субпродукт на шампури по черзі з томатами та салом і смажиться звичним способом на вугіллі. Або ж можна покласти м'ясо на ґрати мангалу, обернувши в жирову сітку. У будь-якому випадку виходить ароматна та смачна страва.

Свиняча печінка нарізається досить крупно, приблизно 8 мм завтовшки. Якщо скибочки зробити більш тонкими, то при надяганні на шампур вони будуть рватися. Перед приготуванням добре вимочити продукт у молоці, 20 хвилин буде цілком достатньо.

Якщо шашлик робити зі свинячої печінки з додаванням сала, тоді жир нарізати на 5-6 мм завтовшки, попередньо натерши часником (так смак субпродукту буде ще цікавіше).